Opis
Tehnički parametri
O vanbrodskim motorima
CALON GLORIA je posvećen dizajnu{0}}usmjerenom na korisnika, ekološkoj prihvatljivosti, performansama i pouzdanosti. Cilj je pružiti-dobro usklađena dizajnerska rješenja koja su jednostavna i pogodna za korištenje.
Karakteristike 4-taktnog vanbrodskog motora od 6KS
- Karburator je dizajniran sa strukturom-otpornom na nagib, omogućavajući čamcu da održi nesmetan sistem opskrbe gorivom čak i kada je nagnut između 40 stepeni i 45 stepeni.
- Karburator je opremljen sa dva ulaza za gorivo; jedan se povezuje na pumpu za gorivo motora, dok se drugi povezuje na ugrađeni-rezervoar za gorivo, sa automatskom pumpom koja olakšava pokretanje motora.
- Mjenjač koristi spiralne konusne zupčanike kako bi poboljšao snagu, smanjio buku, pružio veći omjer redukcije i produžio vijek trajanja.
- Održava normalan rad na -5 stepeni, tokom brzog usporavanja i brzog ubrzanja pri nultom broju brzina.
- Optimizirani dizajn uključuje karakteristike protiv-korova i protiv-namotavanja mreže sa pametnim strukturalnim dizajnom.
- Sistem za podmazivanje opremljen je mjernom šipkom i vizualnim prozorom mjerne šipke za intuitivnije praćenje.
- Ima veći pomak, pružajući povećanje izlazne snage od 3-5%.
- Mokri karter i sistem prisilnog podmazivanja bolje štite motor.
- Digitalni CDI sistem paljenja omogućava lako pokretanje i brzu reakciju na gas, čineći ručno pokretanje brzim, okretnim i pouzdanim.
Ostale prednosti:
- Odvažan dizajn s velikom ručkom za lakše nošenje i rukovanje. Pored ugrađenog-rezervoara za gorivo od 1,1L, uključuje prekidač za povezivanje eksternog rezervoara za gorivo i utikač, što ga čini jednostavnim, brzim i efikasnim za upotrebu.
Kompanija

Na osnovu principa izvrsnosti, sukcesivno smo lansirali 2-taktne vanbrodske motore: 3hp/5hp/9.8hp/15hp/20hp/30hp/40hp, 4-taktne vanbrodske motore:6hp/20hp/60hp EFI i električne vanbrodske motore: 40hp. U pogledu tehnoloških inovacija, takođe smo postigli zapažene rezultate. Do 24. jula 2023. godine, dobili smo 25 patenata, koji pokrivaju različita polja kao što su uređaji za sisteme za snabdevanje uljem vanbrodskih motora, uređaji za testiranje skretanja i uređaji za pričvršćivanje i zatezanje navrtki zupčanika pod vodom. Kao odgovor na pitanje virtualnih konjskih snaga na tržištu, uvijek smo se pridržavali principa stvarnih konjskih snaga, zaslužujući postupne pohvale potrošača.
Real Shots
Partnerstvo s dobrotvornim organizacijama za obezbjeđivanje opreme za spašavanje.




2018. Spasilačka vježba na rijeci Huaihe
Montaža vanbrodskog motora
Vanbrodski motor treba montirati tako da je čamac dobro izbalansiran. U suprotnom, čamcem bi moglo biti teško upravljati. Za jednomotorne{2}}čamce, montirajte vanbrodski motor na središnju liniju (linija kobilice) čamca.

Visina montaže
Da bi vaš čamac radio s optimalnom efikasnošću, otpor vode (povlačenje) čamca i van{0}}motora mora biti što manji. Visina ugradnje vanbrodskog motora uvelike utječe na otpornost na vodu. Ako je visina montaže previsoka, dolazi do kavitacije, čime se smanjuje pogon; a ako vrhovi propelera preseku zrak, brzina motora će se nenormalno povećati i uzrokovati pregrijavanje motora. Ako je visina ugradnje preniska, otpornost na vodu će se povećati i time smanjiti efikasnost motora. Montirajte vanbrodski motor tako da anti-ploča bude između dna čamca i nivoa 25 mm (1 in) ispod njega.

Popularni tagovi: 4-taktni vanbrodski motor 6hp, Kina 4-taktni vanbrodski motor 6hp proizvođači, dobavljači, tvornica
4-taktni vanbrodski motor od 6 KS
| MODEL | F6 |
| Tip | 4 Stroke |
| Transom Height | 435 mm (S) 562 mm (L) |
| Dimenzija | 750*403*1040 mm (S) / 750*403*1167 mm (L) |
| Suha težina | 27 kg (S) 28 kg (L) |
| Max. Raspon obrtaja | 4500-5500 o/min |
| Max. Outpower | 4,4kW(6KS) |
| Opseg obrtaja u praznom hodu | 1550±50 o/min |
| Tip motora | 1-cyl. |
| Displacement | 139 cc |
| Provrt x hod | 62 x 46 mm |
| Ignition Timing | CDI |
| Sistem upravljanja | Ručica za rukohvat |
| Pokretanje sistema | Ručno pokretanje |
| Gear Shift | F-N-R |
| Omjer prijenosa | 2.08(27/13) |
| Trim &Tilt | Manual |
| Kapacitet rezervoara za gorivo | Vanjski 12L |
| Kapacitet ulja zupčanika | 0.1 L |
| Propeler | 7 1/2X8-BL |
Pošaljite upit










