Opis
Tehnički parametri
O vanbinama
Ključne prednosti

Ekološki prihvatljiv

Gorivo efikasno

Niska buka i vibracija

Anti - Korozijski premaz
Servis
Garancija
1 godina za komercijalnu upotrebu / 2 godine za rekreativnu upotrebu
Personalizirane OEM usluge
Kompletna logistička rješenja

24-satno odgovorno osiguranje
Profesionalni savjet
Skladište



Kupac emisija






Popularni tagovi: 4 stožnjak 20 hp brod vanbrodski, Kina 4 stožod 20 ks brod vanbrodski proizvođači, dobavljači, tvornica
4 stož 20hp vanbrodski motor
| Model | F20 |
| Vrsta | 4 hod |
| Visina transa | 438mm (a) 565mm (l) |
| Dimenzija | 1048 * 386 * 1097 mm (i) / 1048 * 386 * 1224 mm (L) |
| Suha težina | 53,8 kg 55,8 kg (L) |
| Maks. RPM raspon | 5000-6000r / min |
| Maks. Nadmašiti | 14.7kW |
| Raspon u praznog hoda | 1050 ± 50 r / min |
| Vrsta motora | 2-cil. |
| Premještanje | 362 ccm |
| Provrt x hod | 63*58.1 |
| Vreme paljenja | CDI |
| Upravljački sistem | Kontrola |
| Početni sistem | Ručni početak |
| Mjenjač brzine | F-N-R |
| Omjer brzine | 2.08(27/13) |
| Trim & Tilt | Priručnik |
| Kapacitet rezervoara za gorivo | 24L |
| Propeler | 9 1/4×11-J1 |
Sljedeći
Najbolji 4 stožnjak vanbrodski motorPošaljite upit











